Kurumsal

Hakkımızda


Siz değerli misafirlerimiz ve iş ortaklarımız ;
Bölgenin parlayan yıldızı endüstri üssü olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kaleler şehri Osmaniyemizin ilk ve tek beş yıldızlı oteli olarak sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz.
Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde antik çağlardan başlayarak günümüze kadar Hitit, Asur, Pers, Helen, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı imparatorluğu medeniyetlerini barındırmış, Türkiye Cumhuriyetinin 1996 yılında il olması karara bağlanmıştır. 80. vilayeti olan Osmaniye şehir merkezine 5 km, Osmaniye Organize Sanayi bölgesine 13 km, Osmaniye şehirlerarası otobüs terminaline 8 km, Adana Şakirpaşa Havaalanına 100 km, İskenderun limanına 60 km uzaklıkta konumlanmış olan Büyük Osmaniye Oteli tüm yıl boyunca, Geleneksel Türk konukseverliği ile bütünleşmiştir.
Tesisimiz 17 dönümlük arazi üzerinde toplam 12.000 m2 kapalı alana sahip olup 01.04.2009 tarihinde temeli atılan Büyük Osmaniye oteli 06.01.2011 tarihinde siz değerli konuklarına hizmet vermeye başlamıştır.
Bizler, Büyük Osmaniye Oteli olarak sizlere güvenli, konforlu, ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir konaklama hizmeti sunmak için buradayız. Tesisimizin 100 oda 200 yatak kapasitesi 45 geniş yataklı 45 ikiz yataklı 8 adet suit 1 adet engelli ve 2 adet özel balayı konsepti odalarıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Odalarımızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak buklet ürünlerimiz, ücretsiz safebox hizmetimiz, uyandırma servisimiz, sınırsız ve hızlı internet, oda servisimiz, ücretli minibar, ikramlarımız, hd yayın kaliteli tvler ve sayamadığımız pek çok hizmet sunmaktayız.
Şehir ve doğa manzaralı nezih, konforlu ferah Kastabala alakart restaurantımızda Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleriyle deneyimli personellerimizle sizlerin damak tadına hitap etmekteyiz. Toprakkale açık büfe salonumuzda bol çeşit ve zengin menüsü yerel lezzetleriyle güne güzel başlamanızı sağlıyoruz.Toplantı, eğitim ve seminerleriniz için 2 adet 18 kişilik 1 adet 80 kişilik tam donanımlı salonlarımız mevcuttur.
Havuz başında muhteşem ihtişamıyla düğün, nişan mezuniyet gibi özel günlerinizde sizleri anı defterinizde unutulmayacak yer edinecek organizasyonlar yapmak için bizler buradayız.
Günün yorgunluğunu, stresini atabileceğiniz, kendinizi zinde hissettirecek fitness center, sauna, buhar odası, Türk hamamı, jakuzi, masaj, kese köpük hizmeti ve fresh barımızla sağlık kulübümüzle hizmet vermekteyiz.
Yazın sıcak günlerinizde buz gibi sularında serinleyip snack restaurant ve pool barıyla tatil havasında bir gün geçireceğiniz yüzme havuzumuzla hizmet vermekteyiz.